Doğalgaz Sızdırmazlık raporu Bursa

Buradasınız:
Doğalgaz Sızdırmazlık raporu

Doğalgaz Sızdırmazlık raporu

Doğalgaz Sızdırmazlık Testi;doğal gaz tesisatına mukavemet testi uygulandıktan sonra, daire içi tesisatına sızdırmazlık testi yaparak,"bursagaz sızdırmazlık raporu veriyoruz".

Açıklamalar

Doğalgaz Sızdırmazlık raporu

evinizde gaz kokusu hissettiğiniz zaman bursagaz acil 187 'yi arayınız.Gaz kaçağı sonucu tesisattaki kaçak bursagaz personeli tarafından tespit edilir. Yetkili doğalgaz firması'ndan sızdırmazlık raporu alınmasını ister. "Bursagaz yetkili doğalgaz firması" olarak abonenin evindeki doğalgaz tesisatında yaptığımız gaz sızdırmazlık testinin raporunu düzenleyip doğalgaz tesisatının bursagaz tarafından açılmasını sağlıyoruz.

ayrıca evinizde gaz kaçağının tamirini kesinlikle su tesisatçısına yada yetkisiz doğalgaz tesisatçısına yaptırmayınız.bursa doğalgaz yetkili firması olarak gaz kaçaklarının tespitini digital cihazlar ile tespit edip kaçağın nereden kaynaklandığını net olarak bulabilmekteyiz.kaçağın tamirini, bursagazın isteği doğrultusunda en iyi şekilde yapıp bursagaz açtırmaktayız.

"bursa doğalgaz sızdırmazlık raporu"

 

Bizden Haberler
25 MART 2016

Doğalgaz projesi işlemlerini yaptırırken dikkat edin!

Doğalgaz tesisatı, Doğalgaz projesi işlemlerinizi mutlaka yetkili firmalara yaptırınız ! Firmamız Bursagaz' dan sertifikalıdır Bursagaz yetki numaramız 2000932'dir...
[..]

Bizden Haberler
05 AĞUSTOS 2017

Doğalgaz tesisatı fiyatlarımızı öğrenmeden karar vermeyin!

Yetkili güvenilir bir firma olarak deneyimli ve uzman kadro ile doğalgaz tesisatınızı profesyonel bir şekilde yapmaktayız. Bursa içi doğalgaz tesisatı, proje ve gaz açma hizmetimiz vardır.
[..]

Bizden Haberler
05 AĞUSTOS 2017

Web Sitemiz Yenilendi

2017 yılında yeniliklerimizi sürdürüyoruz... Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için yenilenen web sitemiz ile karşınızdayız...
[..]