Doğalgaz Tesisatı Bursa

Buradasınız:
Doğalgaz Tesisatı
Doğalgaz Tesisatı

Doğalgaz Tesisatı

Bursa bina içi doğalgaz proje tesisat Firmamız; doğal gaz tesisatı keşif, projelendirme, uygulama aşamalarını mühendis kadrosu ve profesyonel usta ekibiyle tamamlamaktadır.

Açıklamalar

Daire içi doğalgaz tesisatı:

İlk olarak BURSAGAZ abonelik işleminin yapılmasıdır. Yapılacak tesisatın projesi tarafımızdan çizilir ve BURSAGAZ kurumuna onaylanmak üzere göndeririz.

Daire içi gaz tesisatı projesini onaylandıktan sonra tesisatı yapırız. Daire giriş kapısına konulan vanadan itibaren gaz hattı daire içindeki kullanılan cihazlara kadar yapılır.

Daire içi gaz tesisatı BURSAGAZ kurumunun uygunluk verdiği malzemeler kullanılarak yapılır. 

Daire içi gaz tesisatı proje aşamasında 1 yıl sigorta kapsamına girer. Proje onayından sonra kullanıcı BURSAGAZ kurumu ile kullanım sözleşmesi yapar.

Sözleşmeden sonra BURSAGAZ kurumundan doğalgaz sayacı tarafımızdan veya tarafınızdan alınırak montajı yapılır.

BURSAGAZ kurumundan gaz açma randevusu alınır ve tarafınıza bildirilir. Randevu günü ve saatinde gazınız açılır ve gerekli servisler tarafınıza yönlendirilir.bütün bu işlemleri bursagaz yetkili firması kardeşler doğalgaz yetki no (2001233)olarak yapıyoruz.


Ana kolon doğalgaz tesisatı:

İlk olarak BURSAGAZ abonelik işlemi yapılır. Binanız için BURSAGAZ  kurumu tarafından servis kutusu bırakılmışsa yapılacak tesisatın projesi tarafımızdan çizilir ve BURSAGAZ kurumuna onaylanmak üzere gönderilir. Bina anakolon gaz tesisatı projesi onaylandıktan sonra tesisat yapılır. Anakolon gaz tesisatı servis kutusundan daire giriş kapılarına kadar yapılır. Anakolon gaz tesisatı BURSAGAZ kurumunun uygunluk verdiği malzemeler kullanılarak yapılır. Ana kolon gaz tesisatı proje aşamasında 1 yıl sigorta kapsamına girer. 

Beraberinde daire içi gaz tesisatı yapılmışsa; proje onayından sonra kullanıcı BURSAGAZ kurumu ile kullanım sözleşmesi yapar. Sözleşmeden sonra BURSAGAZ kurumundan doğalgaz sayacı tarafımızdan veya tarafınızdan alınırak montajı yapılır.BURSAGAZ kurumundan gaz açma randevusu alınır ve tarafınıza bildirilir. Randevu günü ve saatinde gazınız açılır ve gerekli servisler tarafınıza yönlendirilir.


Size yardımcı olabileceğimiz işler

Bursa Yıldırım doğalgaz tesisatı

Bursa Osmangazi doğalgaz tesisatı

Bursa Nilüfer doğalgaz tesisatı

 

Keşif için bize 0224 362 02 00 / 0544 623 93 07 no lu telefonlardan veya online iletişim formumuzu doldurarak ulaşabilirsiniz. Her türlü sorularınızı görüş ve önerilerinizi bize gönderin deneyimli mühendislerimiz sorularınızı cevaplasın!

Doğalgaz tesisatı hizmeti verdiğimiz ilçeler; Osmangazi doğalgaz tesisatı, Nilüfer doğalgaz tesisatı,Bursa Nilüfer doğalgaz tesisatçısı, Yıldırım doğalgaz tesisatı,Bursa Yıldırım doğalgaz tesisatçısı,Osmangazi doğalgaz tesisatçısı,Ortabağlar doğalgaz tesisatı, Gürsu doğalgaz tesisatı,Yıldırım Eğitim mahallesi doğalgaz tesisatı,Yıldırım Ulus mahallesi doğalgaz tesisatı, Yeşilyayla doğalgaz tesisatı, 152 Evler doğalgaz tesisatı, Kestel doğalgaz tesisatı, Mudanya doğalgaz tesisatı, Bahar mahallesi doğalgaz tesisatı,Koğukçınar doğalgaz tesisatı,Üçevler doğalgaz tesisatı, Yıldırım Erikli doğalgaz tesisatı, Bursa Çekirge doğalgaz tesisatı, Fatih Sultan Mehmet bulvarı doğalgaz tesisatı, Altınşehir doğalgaz tesisatı, Özlüce doğalgaz tesisatı, Kükürtlü doğalgaz tesisatı, Beşevler doğalgaz tesisatı, Santral Garaj doğalgaz tesisatıŞehreküstü doğalgaz tesisatı

Bizden Haberler
25 MART 2016

Doğalgaz projesi işlemlerini yaptırırken dikkat edin!

Doğalgaz tesisatı, Doğalgaz projesi işlemlerinizi mutlaka yetkili firmalara yaptırınız ! Firmamız Bursagaz' dan sertifikalıdır Bursagaz yetki numaramız 2000932'dir...
[..]

Bizden Haberler
05 AĞUSTOS 2017

Doğalgaz tesisatı fiyatlarımızı öğrenmeden karar vermeyin!

Yetkili güvenilir bir firma olarak deneyimli ve uzman kadro ile doğalgaz tesisatınızı profesyonel bir şekilde yapmaktayız. Bursa içi doğalgaz tesisatı, proje ve gaz açma hizmetimiz vardır.
[..]

Bizden Haberler
05 AĞUSTOS 2017

Web Sitemiz Yenilendi

2017 yılında yeniliklerimizi sürdürüyoruz... Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için yenilenen web sitemiz ile karşınızdayız...
[..]