İşyeri Doğalgaz Tesisatı Bursa

Buradasınız:
İşyeri Doğalgaz Tesisatı
İşyeri Doğalgaz Tesisatı

İşyeri Doğalgaz Tesisatı

İşyerine doğalgaz bağlatmak isteyen kişinin nasıl bir yol izlemesi gerekir? İşyerine doğalgaz bağlatılması için öncelikle yetkili bir doğalgaz firmasına başvurulması gerekir.

Açıklamalar

İşyeri İçin kaynaklı Doğalgaz Tesisatı 

Doğalgaz tesisatı denince akla daire içi doğalgaz tesisatı gelir. Fakat doğalgaz LPG ye göre 4 kat daha ucuz olduğu için sanayide ve işyerlerinde kullanılmaktadır. Ayrıca doğalgazın en büyük özelliği ucuzluğunun yanı sıra temiz yakıt olmasıdır. Bunun yanında kulanım kolaylığı, konforu ve cihazların ömrünün daha çok uzaması doğal gazlı tesisatların tercih edilmesini zorunlu kılar.

İşyeri  doğalgaz tesisatları bursa'da yetkili doğalgaz firmaları tarafında yapılmalıdır  .Ayrıca doğalgaz tesisatı tüpgaza göre 4 kat daha ucuzdur ve özellikle işyerleri için doğalgaz kullanımı çok gereklidir. 

Kullanım gerektiren yerlerde ihtiyacı karşılayacak tesisatın kurulması işlemleri sonunda işyerinde doğalgaz kullanmak isteyen kişiler gerekli başvuruları doğalgaz yetkili firmasına yaptırarak  doğalgaz cihazlarını kullanabilirler.

Dükkanına Doğalgaz Bağlatmak İsteyen Kişi

Buna göre herhangi bir işyerine doğalgaz bağlatılması için öncelikle yetkili bir doğalgaz firmasına başvurulması gerekir.

Kullanılacak cihazları müşteri belirledikten sonra şartnameye uygunluğuna bakılır. Bursagazın cihazlar üzerinde hassasiyeti vardır. Bu yüzden cihazlar ce belgeli ve vizeli kullanılmasını şart koşar.

Bunun dışında ilk aşamada iş yeri sahibi firmaya başvurur ve anlaşma sağlanır. Daha sonra firmamız işyerine gelerek proje çizer.

Kaynaklı doğalgaz tesisatı yapılırken güvenlik önlemleri için havalandırma, gaz kaçağı alarm cihazlarının takılması işlemlerini özenle ve dikkatle yapar. Eğer sistemin kurulacağı yapıda temel malzeme ahşapsa daha özel önlemler alınır.

Sonrasında gaz dağıtım firması yetkilisiyle, proje mühendisi işyerine giderek gerekli kontrollerini yapar.

Uygun gördüklerinde gaz açılır. Uygun görülmediği takdirde gaz dağıtım firması, projeyi yapan firmaya ek sürer verir. Bu ek sürede firma eksik ve yanlışlarını gidererek tekrar başvuruda bulunur.

Doğalgaz tesisatlarının sağlıklı şekilde açılmaması sonrası kullanımlarda ortaya çıkacak en ufak bir sızıntının çok kötü olaylara sebebiyet verebilmesi sebebiyle bu tarz özel önlemler alınmaktadır.

İşyeri kaynaklı doğalgaz tesisatı

Yıldırımda işyeri doğalgaz tesisatı

Osmangazide işyeri doğalgaz tesisatı

Nilüferde işyeri doğalgaz tesisatı

Bizden Haberler
25 MART 2016

Doğalgaz projesi işlemlerini yaptırırken dikkat edin!

Doğalgaz tesisatı, Doğalgaz projesi işlemlerinizi mutlaka yetkili firmalara yaptırınız ! Firmamız Bursagaz' dan sertifikalıdır Bursagaz yetki numaramız 2000932'dir...
[..]

Bizden Haberler
05 AĞUSTOS 2017

Doğalgaz tesisatı fiyatlarımızı öğrenmeden karar vermeyin!

Yetkili güvenilir bir firma olarak deneyimli ve uzman kadro ile doğalgaz tesisatınızı profesyonel bir şekilde yapmaktayız. Bursa içi doğalgaz tesisatı, proje ve gaz açma hizmetimiz vardır.
[..]

Bizden Haberler
05 AĞUSTOS 2017

Web Sitemiz Yenilendi

2017 yılında yeniliklerimizi sürdürüyoruz... Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için yenilenen web sitemiz ile karşınızdayız...
[..]